مدیر آخرین بازار تهران میلیون اخبار اقتصادی و بازرگانی

مدیر: آخرین بازار تهران میلیون اخبار اقتصادی و بازرگانی

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی هاشمی جای خیلی‌ها را تنگ می‌کرد ، تصویر العمل آیت‌الله هاشمی به استعف

یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: آقای هاشمی در حوزه سیاسی آن اهتمامی که مورد نظر جریان اصلاح‌طلبی بود را کمتر داشت، ولی در حوزه اقتصاد، پرسشها فرهنگی و حتی سیاست خا

هاشمی جای خیلی‌ها را تنگ می‌کرد ، تصویر العمل آیت‌الله هاشمی به استعف

تصویر العمل آیت الله هاشمی به استعفای رییس دولت اصلاحات از وزارت ارشاد/ عرب سرخی: هاشمی جای خیلی ها را تنگ می کرد

عبارات مهم : سیاسی

یک فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: آقای هاشمی در حوزه سیاسی آن اهتمامی که مورد نظر جریان اصلاح طلبی بود را کمتر داشت، ولی در حوزه اقتصاد، پرسشها فرهنگی و حتی سیاست خارجی، اصلاحات مورد توجه مرحوم هاشمی بود.

به گزارش ایلنا ؛ فیض الله عرب سرخی گفت:من از ابتدای دوره وزارت ارشاد تا آخر ریاست جمهوری کنار رییس دولت اصلاحات بودم. همواره نزدیکی عاطفی بین رییس دولت اصلاحات به عنوان رهبر اصلاحات و آیت الله هاشمی را دیده ام. کنش عاطفی نیرومند بین این دو وجود داشت. حتی هنگامی که رییس دولت اصلاحات مجبور شد از دولت سازندگی به عنوان وزیر ارشاد استعفا بدهد و کنار رود، آقای هاشمی ناراضی بود. رییس دولت اصلاحات هم به مشکل این کار را انجام داد.

هاشمی جای خیلی‌ها را تنگ می‌کرد ، تصویر العمل آیت‌الله هاشمی به استعف

وی افزود: هنگامی که به متن استعفای رییس دولت اصلاحات نگاه کنید در آن گله ای از آقای هاشمی نمی بینید. همچنین رییس دولت اصلاحات در پنج سال ریاست کتابخانه ملی، همواره در کنار آقای هاشمی بودند. البته باید تأکید کنم انتقاد بعضی از اشخاص اصلاح طلب به معنی انتقاد همه جریان اصلاحات از آقای هاشمی نیست.

این فعال اصلاح طلب راجع به انتخابات سال 84 هم گفت: آقای هاشمی به علت پیشینه ای که داشتند همواره ۳۰درصد از رأی جامعه را داشت و این رأی خیلی اوج و پایین نمی شد، بنابراین جهت ما قطعی بود آقای هاشمی به دور دوم راه پیدا می کند. محل بحث اینجا بود که نفر دوم هر کسی که باشد می تواند رأی ها را به نفع خود در صندوق بریزد، لیکن آقای هاشمی به دلایلی که در آن مقطع زمانی وجود داشت رأیش اوج نمی آمد بنابراین فکر می کردیم باید یک نفر را همراه آقای هاشمی به دور دوم بفرستیم. اگر خود آقای هاشمی رأی می آورد دغدغه ای نبود و اگر نفر دوم ما هم رأی می آورد که چه بهتر، ولی این تلاش ها به علت اشتباهات ما که همان تعدد نامزدها بود به ثمر نرسید.

یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: آقای هاشمی در حوزه سیاسی آن اهتمامی که مورد نظر جریان اصلاح‌طلبی بود را کمتر داشت، ولی در حوزه اقتصاد، پرسشها فرهنگی و حتی سیاست خا

وی در پاسخ به این پرسش که آیا همواره آقای هاشمی مورد نقد و هجمه قرار می گرفت؟ گفت: جهت اینکه ایشان شناسنامه انقلاب بود و آدم بزرگی به حساب می آمد. آیت الله هاشمی جای خیلی ها را تنگ می کرد. آقای هاشمی پیش از انقلاب امام(ره) را همراهی می کرد و بعد از انقلاب جایگاه بسیار ممتازی داشت.

به خاطر همین دلایل نمی شود آقای هاشمی را نادیده گرفت، بعد دست به تخریبش می زدند.ایشان روحیه ای داشت که پاسخ افراد را نمی داد. شاید فکر می کردند اگر جواب افراد را بدهد به آنها و حرف هایشان رسمیت بخشیده هست، آن هم در حالی که مسؤولیتی ندارند.

واژه های کلیدی: سیاسی | انقلاب | اصلاح طلب | وزیر ارشاد | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs

بدون دیدگاه

دیدگاه شما

نظر شما: